Platba převodem na účet:

Pro platbu převodem v CZK použijte náš účet vedený u FIO banky, a.s. číslo 2002460464/2010. Pro identifikaci platby uvádějte jako variabilní symbol buď číslo faktury nebo jméno dítěte u Příměstských táborů.


Platba na pobočce – hotově nebo kartou:

V naší pobočce na adrese Údolní 75, 72529 Ostrava Petřkovice můžete zaplatit buď hotově nebo kartou VISA či MASTERCARD přes náš platební terminál. Platby přijímáme během otevírací doby pobočky nebo po osobní domluvě.


Splátkové kalendáře:

Je pro Vás částka za celoroční kurz příliš vysoká k zaplacení naráz, ale současně nechcete přijít o své místo v kurzu a slevu za přihlášení na celý rok? Našim studentům nabízíme možnost rozložení ceny kurzu až do 3 splátek během roku. První třetinu zaplatíte při přihlášení se na kurz. Druhou třetinu pak do konce listopadu. Poslední splátku pak budeme očekávat do konce ledna. Učit se však s námi můžete až do června! Pokud máte o splátkový kalendář zájem, kontaktujte nás!


Platby zaměstnaneckými benefity:

U nás můžete k platbě za kurzy použít i Sodexo benefity. Využijte svého kreditu na MULTI PASS CARD nebo FLEXI PASS CARD od Sodexo nebo proměňte své poukázky FLEXI PASS nebo FOKUS PASS a Dárkový Pass.

Přijímame také platby přes portál Benefit-plus.cz – využít je můžete jak na dětské kurzy, tak na kurzy pro dospělé, které pořádáme prezenčně i online.