Proč se učit jazyky s The English club?

Vše, co v naší škole děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku v jazyce, cítili se při výuce příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více než dvacetileté praxi v oboru nabízíme osvědčený a komplexní systém výuky postavený na propojení drilové a komunikativní metody, které zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. U nás se jazyk naučíte, ani nebudete vědět jak.

Výukové metody – Vaše cesta k úspěchu

Zajišťujeme komplexní výuku jazyků za pomoci naší originální drilové metody v kombinaci s komunikativní metodou. Kurz postavený na kombinaci těchto dvou metod studentovi utřídí a zautomatizuje i složitější gramatické jevy, zároveň ho rozmluví a připraví na každodenní situace. Studenti a jejich schopnost používat jazyk v praxi je pro nás na prvním místě.

V roce 2021 jsme začali i s cílenou výukou malých dětí (do té doby jsme nabízeli pouze výuku individuální). Našli jsme konečně metodu, která je v souladu s naším nastavením, a zároveň nabízí komplexní a dlouhodobý program pro děti již od 2 let věku. Zjistěte více o Teddym Eddiem zde.

Výběr a vzdělávání lektorů – záruka kvality

U našich lektorů hledáme více než jen perfektní znalost jazyka – hledáme schopnost a chuť předávat znalosti dále, energii a příjemné vystupování. Tříkolové výběrové řízení s jazykovým a metodickým testem včetně ukázkové hodiny, měsíční metodická školení, pravidelné náslechy v hodinách u kolegů pro výměnu zkušeností a dohled skrze hospitace jsou cestou jak zajistit, aby každý z našich lektorů byl profesionál, který dokáže perfektně vystihnout potřeby svých studentů. Pro metodu Teddy Eddie jsou naše lektorky speciálně vycvičeny přímo metodickým týmem EduBears.

Přátelská atmosféra – pohoda v duši

Nejen děti, ale i dospělí se musí při výuce cítit dobře a komfortně. Chceme, aby škola byla pro studenty i lektory místem, kde se rádi setkávají a kam se rádi vracejí. Strach a nervozita k výuce jazyka nepatří. Nechceme žádné stresy z neudělaných domácích úkolů. Cítit se při učení dobře je podle nás stejně důležité jako dozvídat se fakta o gramatice. Mezilidská komunikace je pro nás vždy na prvním místě, ať v jakémkoli jazyce.

Férové jednání – základ partnerství

Věříme tomu, co děláme. Každý student: dospělí, děti i jejich rodiče, jsou pro nás partnery. Každý kurz a každá hodina jsou postaveny tak, aby byly pro naše studenty co nejpřínosnější a nejpříjemnější. Naši práci děláme precizně a poctivě. A to nejlepší – máme z ní radost. Proto chceme, abyste i vy měli dobrý pocit, kdykoli vstoupíte do našich dveří. Máte-li jakýkoli problém, obraťte se na naše lektory či pracovníky kanceláře, kteří se vždy pokusí Vám vyjít vstříc a najít řešení, které bude fér pro nás i pro vás.

Dostupnost

Naše výukové centrum se nachází v Ostravě Petřkovicích na adrese Údolní 75. Nejbližší zastávka MHD je Hornické muzeum. Autem se k nám dostanete z dálnice sjezdem na Ostravu Přívoz, následně směr Hlučín, po přejezdu přes most přes Odru doprava směr Hornické muzeum Landek. Podívat se můžete také na MAPU.